Luxusní
keramické
fasády

komerční objekty

Keramické fasády VEDUTA jsou u komerčních objektů stejně tak jako u bytových domů obrovskou architektonickou výzvou a příležitostí. Kombinace různých formátů, až do velikosti 1 x 3 m s dokonalou kresbou a množstvím barevných odstínů dodá objektu exklusivní vzhled.

Luxusní
keramické
fasády

bytové domy

Keramické fasády VEDUTA jsou jedinečnou příležitostí k opravdu originálnímu a exklusivnímu vzhledu i u bytových domů. Toto ocení hlavně architekti, kterým tyto materiály rozšiřují možnosti řešení detailů a designu.  Neomezená životnost a nulová údržba mají u těchto objektů snad ještě větší význam.

 

Luxusní
keramické
fasády

Jedinečný systém odvětrávané závěsné fasádyodrazka

Luxusní a originální vzhledodrazka

Velké množství rozměrových a materiálových variacíodrazka

Neomezená životnostodrazka

Vysoká technologická úroveň a vynikající vlastnostiodrazka

Keramická fasáda podpoří parametry nízkoenergetického domuodrazka

Použitelné na nízkoenergetické dřevostavby i klasické konstrukceodrazka

Možnost instalace na plochu střechy a sjednocení celého pláště domuodrazka

Luxusní
keramické
fasády

Design

Keramické fasády VEDUTA jsou jedinečnou příležitostí, jak dát domu originální a luxusní vzhled. Design přírodního kamene vynikne i v kombinaci s ostatními materiály, jako jsou dřevo, sklo a omítka.

Kvalita

Keramika a přírodní kámen zavěšený na hliníkovém rastru je z kvalitativního hlediska nejlepší volba. K top designu se přidává dokonalá ochrana a zároveň je zabezpečeno tolik důležité odvětrání konstrukce obvodové stěny domu.

Životnost

Neomezená životnost a nulová údržba dělají z tohoto sytému skutečně exkluzivní řešení spojující estetické a technologické výhody.

A něco navíc

Keramické prvky systému VEDUTA mohou tvořit kompletní fasádu stavby, stejně tak jako jen její část nebo fasádní detaily kombinované s jinými typy fasád. Ale skutečnou novinkou v architektuře je jejich instalace i na střechu domu a díky tomu možnost sjednocení celého pláště. Výsledkem je opravdu emotivní vizuální vjem. Pro finální vzhled a kvalitu není podstatné, zda keramická odvětrávaná fasáda je instalována na dřevostavbě či jiné stavební konstrukci. Zavěšená keramická fasáda ale ještě zlepší energetické parametry vaší stavby.

 

rodinné domy - varianty aplikací

 

keramická fasáda + keramická střecha

Jde o jakýsi nejvyšší stupeň použití keramických prvků na vnějších plochách domu. Ty nám kryjí nejen kompletní fasádu, ale rovněž střešní krytinu. Máme dokonale zpracovaná technologická řešení kritických míst při projekci i montáži. Takto pojatá stavba je lahůdkou pro výtvarné cítění architektů.

 

keramická fasáda + libovolná střecha

V tomto případě závěsné keramické prvky na fasádě kryjí kompletní vnější stěny stavby a střešní krytina je zvolena z libovolného materiálu. Samozřejmostí je i tady možnost použití architektonicky vhodných keramických prvků na další plochy, jako jsou terasy, balkóny či lodžie.

 

keramické prvky na části fasády

Další možností nasazení závěsných keramických fasád je jejich montáž jen na část obvodových prvků stavby. Vhodný výběr keramiky se dobře kombinuje například se dřevem, kovem, sklem či omítkou, tvořící větší či menší podíl fasády stavby. Tyto příklady můžete vidět v naší vzorové instalaci v 1. podlaží objektu New Living Center v Praze.

 

 

Luxusní
keramické
fasády

realizace:

VEDUTA, s.r.o.
Na Dražkách 55, 267 61 Cerhovice
– návrhy a realizace keramických závěsných fasád,
projekty a realizace atypických staveb
tel: +420 775 566 760
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.veduta.cz

 

vzorkovna:

ProCeram New Living Center Praha
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha – Stodůlky
– kompletní sortiment keramických prvků
www.newlivingcenter.cz

menu rodinne domyrodinné domy
menu bytove domybytové domy
menu komercni objektykomerční objekty